درباره شرکت

درباره شرکت

شرکت فناور کارا طب فاخر گستر پویا در سال 1398 با هدف ارتقا سطح کمی و کیفی ابزارهای جراحی مرتبط با عملهای جراحی ارتوپدی و مغز و اعصاب به عنوان اولین و تنها تولید کننده این حوزه در شرق کشور شروع به فعالیت نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و جوان در جهت تولید محصولاتش با نگرش دانش محوراقدام به اخذ مجوز در تولید انواع هندپیس های جراحی ارتوپدی و مغز و اعصاب نمود و پس از اخذ و انجام موفقیت آمیز تمامی مراحل آزمون های آزمایشگاهی، گواهینامه ISO13485، مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی صادر گردید. پس از گذشت دیر زمانی با انجام تحلیل بر روی نیاز بازار، محصولات جدید حوزه تحقیق و توسعه رانژور پانچ (کریسون پانچ) و وسیله نگهدارنده و حالت دهنده جمجمه (میفیلد هدرست) که در حوزه جراحی مغز و اعصاب کاربرد دارند انتخاب شد و به فضل الهی مراحل اخذ مجوز این محصولات نیز در ابتدای نیمه دوم سال 1401 با موفقیت صورت پذیرفت. با تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم شرکت کارا طب، مجوز فناور برای تمامی محصولات از پارک علم و فناوری خراسان در فروردین ماه 1402 اخذ گردید.

ارزش های بنیادی و چشم اندازها

شرکت فناور کارا طب فاخر گستر پویا با بیان ارزش های بنیادی، باورها و فلسفه سازمانی، چشم انداز آینده خود را جهت حفظ و صیانت از سلامت جامعه مشتریان، نگهداری کارا از سیستم مدیریت کیفیت، تعهد به برآورده کردن الزامات قانونی و همچنین جلب رضایت مشتریان، سرلوحه فعالیت خود قرار داده است و با تعهد به بهبود مستمر، عملکرد و فعالیت فرآیندهای خود را با بکارگیری اثر بخش سیستم مدیریت کیفیت بهینه نموده و در راستای اهداف خود تلاش می نماید.

 

  •  تنوع محصولات و افزایش سهم بازار
  •  ارتقاء سطح خدمات پس از فروش
  • توانمندسازی منابع انسانی از طریق آموزش مستمر، افزایش دانش، مهارت، توانایی، صلاحیت و شایستگی های اخلاقی و فنی کارکنان
  •  تلاش مداوم در زمینه تولید محصولات ایمن و با کیفیت منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی

شرکت فناور کارا طب فاخر گستر پویا

مستقر در پارک علم و فناوری خراسان - شماره ثبت: 70074

سید مهدی نعمتی
مدیر عامل

شرکت فناور کارا طب فاخر گستر پویا تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به پزشکان و متخصصین حوزه جراحی ارتوپدی و مغز و اعصاب . ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای جراحان ومتخصصین و همچنین کسب حداکثری رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقا و بومی سازی دانش در کنار کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیریت شرکت کارا طب است. در این میان شرکت فناور کارا طب هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری پزشکان را داشته باشد.